Personal och kontakt


Letar du efter en projektpartner eller sitter du på en ny projektidé inom vårt sakområde? Valonias personal finns här för dig! Här hittar du våra specialister inom olika teman. 

adress

Bangårdsgatan 36, 20100 Åbo
Box 273, FIN-20101

 

Riikka Leskinen

Sektorchef

riikka.leskinen@valonia.fi
+358 44 907 5995

Maiju Oikarinen

Kommunikationspecialist

maiju.oikarinen@valonia.fi
+358 44 052 99411

Anna Sampo

Kommunikationspecialist

anna.sampo@valonia.fi
+358 40 197 2257

Jussi Aaltonen

Vattenspecialist

jussi.aaltonen@valonia.fi
+358 40 186 1765

Liisa Harjula

Energispecialist

liisa.harjula@valonia.fi
+358 40 182 0412

Jaana Itälä-Laine

Specialist

jaana.itala-laine@valonia.fi
+358 50 554 6145

Anni Lahtela

Projektspecialist

anni.lahtela@valonia.fi
+358 40 631 3856

Jarkko Leka

Vattenspecialist

jarkko.leka@valonia.fi
+358 40 197 2265

Salla Murmann

Projektspecialist

salla.murmann@valonia.fi
+358 40 526 8860

Silja Ngobese

Projektspecialist

silja.ngobese@valonia.fi
+358 40 184 7083

Miriam Sewón

Projektspecialist

miriam.sewon@valonia.fi
+358 40 1258 418

Janne Tolonen

Vattenspecialist

janne.tolonen@valonia.fi
+358 50 518 7755

Marja Tommola

Specialist i hållbar rörlighet

marja.tommola@valonia.fi
+358 40 832 8515

Paula Väisänen

Specialist i hållbar rörlighet

paula.vaisanen@valonia.fi
+358 44 907 5986

Katariina Yli-Heikkilä

Vattenspecialist

katariina.yli-heikkila@valonia.fi
040 552 2369

Anna von Zweygbergk

Projektspecialist

anna.zweygbergk@valonia.fi
+358 40 1821 117