Henkilöstö


Valonian asiantuntijat ovat apunasi, pohditpa sitten uutta hankeideaa tai etsit hyvää puhujaa oppitunnille. Henkilökunnassamme on monta moniosaajaa, joten jos et ole varma kenen puoleen kääntyä, voit aina ottaa yhteyttä esimerkiksi viestintähenkilöihin.

Riikka Leskinen

toimialapäällikkö

riikka.leskinen@valonia.fi
044 907 5995

Lue lisää

Maiju Oikarinen

viestintäasiantuntija

maiju.oikarinen@valonia.fi
040 529 9411

Lue lisää

Anna Sampo

viestintäasiantuntija

anna.sampo@valonia.fi
040 197 2257

Lue lisää

Jussi Aaltonen

vesiasiantuntija

jussi.aaltonen@valonia.fi
040 186 1765

Lue lisää

Liisa Harjula

energia-asiantuntija

liisa.harjula@valonia.fi
040 182 0412

Lue lisää

Jaana Itälä-Laine

erikoissuunnittelija

jaana.itala-laine@valonia.fi
050 554 6145

Lue lisää

Anni Lahtela

projektiasiantuntija

anni.lahtela@valonia.fi
040 631 3856

Lue lisää

Jarkko Leka

vesiasiantuntija

jarkko.leka@valonia.fi
040 197 2265

Lue lisää

Salla Murmann

projektiasiantuntija

perhevapaalla

Lue lisää

Silja Ngobese

projektiasiantuntija

silja.ngobese@valonia.fi
040 184 7083

Lue lisää

Miriam Sewón

projektiasiantuntija

miriam.sewon@valonia.fi
040 1258 418

Lue lisää

Janne Tolonen

vesiasiantuntija

janne.tolonen@valonia.fi
050 518 7755

Lue lisää

Marja Tommola

kestävän liikkumisen asiantuntija

marja.tommola@valonia.fi
040 832 8515

Lue lisää

Paula Väisänen

kestävän liikkumisen asiantuntija

paula.vaisanen@valonia.fi
044 907 5986

Lue lisää

Katariina Yli-Heikkilä

vesiasiantuntija

katariina.yli-heikkila@valonia.fi
040 552 2369

Lue lisää

Anna von Zweygbergk

projektiasiantuntija

anna.zweygbergk@valonia.fi
040 1821 117

Lue lisää